Mustafa ALTUN

Mustafa ALTUN

Mustafa ALTUN

Yönetim Kurulu Başkanı

 

Mustafa ALTUN (d. 19 Eylül 1979, Kağızman, Kars) ,Türk İş İnsanı, Site Telekom A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, Delta Medya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, TrHaber.com Kurucu Ortağı, Aras Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Sahibi

Yaşamı

Mustafa Altun 19 Eylül 1979’da Kars’ın Kağızman ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini doğduğu yer olan Kars Kağızman’da tamamladı. İş ve yaşamına İstanbul’da devam ederek burada Nuray ALTUN ile evlendi.

Mustafa Altun’un bu evliliğinden Aras, Uras ve Tuna isminde üç erkek çocuğu vardır.

İş

Mustafa Altun 2008 yılında Site Telekom A.Ş. Müşteri İletişim Merkezi’ni kurdu. Aile şirketinin kurucusu olan Mustafa Altun, şirketin Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevine devam etmektedir.

Medya sektöründeki ilk yatırımını 2019 yılında Delta Medya A.Ş’yi kurarak yapan Mustafa Altun, şirketin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini üstlenmektedir, Altun aynı zamanda 15 Temmuz 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan, dijital habercilik alanında hizmet veren TrHaber.com’un da kurucu ortağıdır. Mustafa Altun, oğlunun ismini taşıyan Aras Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nin de sahibidir.

Site Telekom Müşteri İletişim Merkezi

Site Telekom A.Ş. Müşteri İletişim Merkezi’nin Türkiye’de altı farklı İl’de yatırımı vardır. Site Telekom Müşteri İletişim Merkezi, İstanbul’dan sonra Anadolu’daki ilk yatırımını 2012 yılında Mustafa Altun’un doğduğu şehir olan Kars iline yapmıştır.

Şirket 2017 yılında Ağrı’ya,2018 yılında Iğdır’a,2021 yılı içerisinde ise Ankara ve Adana’ya açtığı lokasyonlar ile çağrı merkezi sektöründeki faaliyetlerine devam etmektedir

Delta Medya A.Ş.

Mustafa Altun 2019 yılında kurduğu Delta Medya A.Ş. ile medya sektöründeki ilk yatırımını yapmıştır. Delta Medya A.Ş., dijital Pazarlama, medya planlama, medya satın alma, reklam yönetimi, sosyal medya yönetimi, online satış ve tele satış hizmetleri vermektedir.

Global çapta hizmet veren Delta Medya A.Ş.’nin yerleşkesi, İstanbul Anadolu Yakası’nda yer almaktadır.

TrHaber.com

Mustafa Altun’un kurucu ortağı olduğu TrHaber.com yayın hayatına 15 Temmuz 2021 tarihinde başlamıştır. Yerli ve Milli habercilik sloganıyla yayın hayatına başlayan TrHaber.com, habercilik alanında tecrübeli ve profesyonel gazetecileri bünyesinde barındırmaktadır.

Aras Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Mustafa Altun’un yatırımcısı olduğu ve oğlunun ismini taşıyan Aras Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi İstanbul Anadolu Yakası’nda yer almaktadır.

Aras Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi 1 Mart 2021 tarihinde hasta kabulüne başlamıştır.

Eğitim

İlk ve orta öğrenimini Kars Kağızman’da tamamlayan Mustafa Altun, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olmuştur. İstanbul Üniversite’si Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Lisans Programına devam etmektedir.

 

 

 

 

Tüm Ekibimiz

2010 senesinde, kurulan Site Telekom, özel ve kamu sektöründe birçok çağrı merkezi projesine imza atmıştır. Site Telekom CCS, Türkiye'nin en gelişmiş çağrı merkezi hizmet merkezlerinden birisine sahiptir. Sonuç odaklı, pratik ve etkili hizmetlerle pazarda hem kendisini hem de müşterilerini rakiplerinden farklı kılabilmektedir

  • 0216 505 00 26

  • 0216 505 00 26

  • info@sitetelekom.com.tr

  • Kısıklı Mah., Alemdağ Cad. & Cömert Sok. Aydın Güzel İş Merkezi. No:5 Üsküdar/İstanbul

  • Haftaiçi: 09:30 - 18:00
    Hafta Sonu: 10:00 - 16:00
    Pazar: Kapalı