TRHaber | Iğdır'a 2 bin metrekare içinde modern çağrı merkezi!

TRHaber | Iğdır'a 2 bin metrekare içinde modern çağrı merkezi!

04 Mayıs 2023, 19:44
TRHaber | Iğdır'a 2 bin metrekare içinde modern çağrı merkezi!

Iğdır'a 2 bin metrekare içinde modern çağrı merkezi! Yüzlerce genç istihdam edilecek: Sayı 1 ay içinde bine ulaşacak!

Iğdır'da, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın telekonferans sistemiyle açılışa iştirak ettiği "Çalışan ve Üreten Gençler Programı Tanıtım ve Tesis Açılışları” kapsamında 451 gencin istihdam edildiği çağrı merkezi hizmete girdi.

 

Iğdır Valisi ve Belediye Başkanvekili Hüseyin Engin Sarıibrahim, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı işbirliğiyle Emek Mahallesi'nde yapılan tesisin açılışında, gençlerin istihdam edildiği tesisin hayırlı olmasını diledi.

İSTİHDAM EDİLEN GENÇ SAYISI BİNE ÇIKACAK

Sarıibrahim, 2 bin metrekare içinde modern bir çağrı merkezinin ortaya çıktığını belirterek şu an itibarıyla 451 gencin merkezde istihdam edildiğini, bunun iki vardiya şeklinde bir ay içinde bin kişiye çıkarılacağını söyledi.

Açılışa Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank da telekonferans sistemiyle katıldı.

 

Vali ve Belediye Başkanvekili Hüseyin Engin Sarıibrahim ve AK Parti Iğdır milletvekili adayı Cantürk Alagöz ile diğer ilgililer, kurdele keserek çağrı merkezini hizmete açtı.

BAKAN KASAPOĞLU IĞDIRSPOR'UN DURUMUNU SORDU

Bakan Kasapoğlu, telekonferans bağlantısında, aynı zamanda Alagöz Holding Iğdır Spor Kulübü Başkanı da olan Cantürk Alagöz'e takımın durumunu sordu.

2010 senesinde, kurulan Site Telekom, özel ve kamu sektöründe birçok çağrı merkezi projesine imza atmıştır. Site Telekom CCS, Türkiye'nin en gelişmiş çağrı merkezi hizmet merkezlerinden birisine sahiptir. Sonuç odaklı, pratik ve etkili hizmetlerle pazarda hem kendisini hem de müşterilerini rakiplerinden farklı kılabilmektedir

  • 0216 505 00 26

  • 0216 505 00 26

  • info@sitetelekom.com.tr

  • Kısıklı Mah., Alemdağ Cad. & Cömert Sok. Aydın Güzel İş Merkezi. No:5 Üsküdar/İstanbul

  • Haftaiçi: 09:30 - 18:00
    Hafta Sonu: 10:00 - 16:00
    Pazar: Kapalı