Teknoloji ve İletişim Altyapısı

Teknoloji ve İletişim Altyapısı

15 Ocak 2024, 14:25
Teknoloji ve İletişim Altyapısı

Teknoloji ve İletişim Altyapısı

1. Network Güvenliği:

Site Telekom Müşteri İletişim Merkezi olarak, işletmenizin network güvenliğini en üst düzeye çıkarmak için güçlü çözümler sunuyoruz. Gelişmiş güvenlik yazılımları ve donanımları ile ağınızı güvende tutuyor, hassas verilerinizi koruyoruz. Sizin için özel olarak tasarlanmış güvenlik stratejileriyle işletmenizi siber tehditlere karşı koruyoruz.

2. Altyapı Yönetimi:

Altyapı yönetimi hizmetlerimizle işletmenizin teknolojik altyapısını etkili bir şekilde yönetiyoruz. Sunucu yönetimi, ağ konfigürasyonu, performans izleme ve düzenli bakım gibi unsurları içeren kapsamlı altyapı yönetimi ile iş sürekliliğinizi destekliyoruz.

3. Bulut Tabanlı Çözümler:

Bulut tabanlı çözümlerimiz, işletmenizin verimliliğini artırmak, maliyetleri azaltmak ve esnekliği artırmak için tasarlanmıştır. E-posta, depolama, iş uygulamaları ve daha fazlası için güvenli ve ölçeklenebilir bulut çözümleri sunuyoruz. İşletmenizi geleceğin teknolojileriyle buluşturuyoruz.

Site Telekom Müşteri İletişim Merkezi olarak, teknoloji ve iletişim altyapınızı güçlendirmeniz için bu kapsamlı çözümleri sunuyoruz. Güvenlikten ödün vermeden, iş süreçlerinizi optimize ediyor ve rekabet avantajınızı artırıyoruz.

2010 senesinde, kurulan Site Telekom, özel ve kamu sektöründe birçok çağrı merkezi projesine imza atmıştır. Site Telekom CCS, Türkiye'nin en gelişmiş çağrı merkezi hizmet merkezlerinden birisine sahiptir. Sonuç odaklı, pratik ve etkili hizmetlerle pazarda hem kendisini hem de müşterilerini rakiplerinden farklı kılabilmektedir

  • 0216 505 00 26

  • 0216 505 00 26

  • info@sitetelekom.com.tr

  • Kısıklı Mah., Alemdağ Cad. & Cömert Sok. Aydın Güzel İş Merkezi. No:5 Üsküdar/İstanbul

  • Haftaiçi: 09:30 - 18:00
    Hafta Sonu: 10:00 - 16:00
    Pazar: Kapalı