Yazılım Destek Çözümleri

Yazılım Destek Çözümleri

15 Ocak 2024, 14:23
Yazılım Destek Çözümleri

Yazılım Destek Çözümleri

1. Yazılım Çözümleri:

İşletmenizin özel ihtiyaçlarına uygun yazılım çözümleri sunarak iş süreçlerinizi optimize ediyoruz. Güçlü yazılım ekibimiz, özel projelerinizde size özel çözümler sunuyor. Her bir yazılım projemiz, işletmenizin hedeflerine uygun ve geleceğe dönük olarak tasarlanmıştır.

2. CRM Yazılımları:

Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) yazılımları ile müşterilerinizle daha etkili bir şekilde etkileşimde bulunun. Müşteri verilerinizi düzenleyin, satış fırsatlarını yönetin ve müşteri memnuniyetini artırın. Güçlü CRM yazılımlarımız, işletmenizin büyümesine katkı sağlar.

3. İdari İşler Yönetim Programı:

İdari işlerinizi daha verimli bir şekilde yönetmek için özel tasarlanmış yazılımlarımızı kullanın. Personel yönetimi, finansal takip, proje yönetimi ve daha fazlasını içeren idari işler yönetim programlarımız, işletmenizin operasyonel süreçlerini kolaylaştırır.

Site Telekom Müşteri İletişim Merkezi olarak, işletmenizin teknolojik ihtiyaçlarına uygun yazılım destek çözümleri sunuyoruz. Her bir çözümümüz, işletmenizin ihtiyaçlarına uygun olarak özelleştirilebilir ve sizi rekabet avantajına taşıyacak şekilde tasarlanmıştır.

2010 senesinde, kurulan Site Telekom, özel ve kamu sektöründe birçok çağrı merkezi projesine imza atmıştır. Site Telekom CCS, Türkiye'nin en gelişmiş çağrı merkezi hizmet merkezlerinden birisine sahiptir. Sonuç odaklı, pratik ve etkili hizmetlerle pazarda hem kendisini hem de müşterilerini rakiplerinden farklı kılabilmektedir

  • 0216 505 00 26

  • 0216 505 00 26

  • info@sitetelekom.com.tr

  • Kısıklı Mah., Alemdağ Cad. & Cömert Sok. Aydın Güzel İş Merkezi. No:5 Üsküdar/İstanbul

  • Haftaiçi: 09:30 - 18:00
    Hafta Sonu: 10:00 - 16:00
    Pazar: Kapalı