Allergan

Allergan

Allergan

Merkezi Dublin, İrlanda'da bulunan Allergan, cesur ve global bir ilaç firması ve  büyüme odaklı – yeni endüstri modelinin öncüsüdür. Allergan; yenilikçi ilaçlar, tıbbi cihazlar ve biyolojik ürünler geliştirmek, üretmek ve tüm dünyada hastalara sunmak üzerine odaklanmıştır.

Dünyanın önde gelen ilaç şirketleri arasında yer alan Allergan; göz sağlığı, medikal estetik ve dermatoloji, nörolojik bilimler, gastroenteroloji, kadın sağlığı, üroloji ve enfeksiyon hastalıkları alanlarında tedavi çözümleri sunan yenilikçi bir ürün portföyüne sahiptir.

Allergan, yaklaşık 100 ülkedeki ticari faaliyetleriyle dünyanın her yerindeki insanlara her gün daha uzun ve sağlıklı bir hayat yaşatacak yenilikçi ve anlamlı tedaviler sunmak için hekimler, hastalar, sağlık hizmeti sunucuları ve sağlık otoriteleri ile çalışmaya kendini adamıştır.

2010 senesinde, kurulan Site Telekom, özel ve kamu sektöründe birçok çağrı merkezi projesine imza atmıştır. Site Telekom CCS, Türkiye'nin en gelişmiş çağrı merkezi hizmet merkezlerinden birisine sahiptir. Sonuç odaklı, pratik ve etkili hizmetlerle pazarda hem kendisini hem de müşterilerini rakiplerinden farklı kılabilmektedir

  • 0216 505 00 26

  • 0216 505 00 26

  • info@sitetelekom.com.tr

  • Kısıklı Mah., Alemdağ Cad. & Cömert Sok. Aydın Güzel İş Merkezi. No:5 Üsküdar/İstanbul

  • Haftaiçi: 09:30 - 18:00
    Hafta Sonu: 10:00 - 16:00
    Pazar: Kapalı