Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

SİTE TELEKOM A.Ş.

      2010 senesinde, kurulan Site Telekom Müşteri İletişim Merkezi, özel ve kamu sektöründe birçok çağrı merkezi projesine imza atmıştır. Site Telekom Müşteri İletişim Merkezi, Türkiye'nin en gelişmiş çağrı merkezi hizmet merkezlerinden birisine sahiptir. Sonuç odaklı, pratik ve etkili hizmetlerle pazarda hem kendisini hem de müşterilerini rakiplerinden farklı kılabilmektedir.

     Site Telekom Müşteri İletişim Merkezi halen birçok firmanın çağrı merkezinin işletmesini yapmaktadır. Sunduğu CRM ve Çağrı Merkezi hizmetleri ile firma müşterilerine , kesintisiz hizmet sunan ve müşterilerden bilgi toplayan, onlara bilgi aktaran Site Telekom Müşteri İletişim Merkezi, her türlü medya ile erişimin sağlanabildiği canlı ve profesyonel bir etkileşim merkezi sağlamaktır.

2010 senesinde, kurulan Site Telekom, özel ve kamu sektöründe birçok çağrı merkezi projesine imza atmıştır. Site Telekom CCS, Türkiye'nin en gelişmiş çağrı merkezi hizmet merkezlerinden birisine sahiptir. Sonuç odaklı, pratik ve etkili hizmetlerle pazarda hem kendisini hem de müşterilerini rakiplerinden farklı kılabilmektedir

  • 0216 505 00 26

  • 0216 505 00 26

  • info@sitetelekom.com.tr

  • Kısıklı Mah., Alemdağ Cad. & Cömert Sok. Aydın Güzel İş Merkezi. No:5 Üsküdar/İstanbul

  • Haftaiçi: 09:30 - 18:00
    Hafta Sonu: 10:00 - 16:00
    Pazar: Kapalı