Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

07 Aralık 2019, 16:34
Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

 

Site Telekom A.Ş olarak edindiğimiz ilkelerden biri olan ulaşılabilir olmak gayesiyle birlikte sosyal medya hesaplarımızı aktif kullanarak, müşterilerimizin bizlere anlık olarak ulaşmasını ve müşterimizin dilek ve isteklerine anında cevap vermeyi hedeflemekteyiz.

 

Günümüz teknolojisinde insan nüfusundan fazla cep telefonu üretilmekte ve artık internet hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmektedir, internet dünyasında iş piyasası da kendisine ayrılan yeri edinmiş durumdadır.

 

Sosyal medyanın günümüz teknolojisinde büyük bir güç ve iletişim kanallarının en etkilisi olduğunun farkındayız, müşteri iletişimimizi kuvvetlendirme adına aktif olarak sosyal medyada yer alıyor, müşterileri ilişkilerimizi en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz.

2010 senesinde, kurulan Site Telekom, özel ve kamu sektöründe birçok çağrı merkezi projesine imza atmıştır. Site Telekom CCS, Türkiye'nin en gelişmiş çağrı merkezi hizmet merkezlerinden birisine sahiptir. Sonuç odaklı, pratik ve etkili hizmetlerle pazarda hem kendisini hem de müşterilerini rakiplerinden farklı kılabilmektedir

  • 0216 505 00 26

  • 0216 505 00 26

  • info@sitetelekom.com.tr

  • Kısıklı Mah., Alemdağ Cad. & Cömert Sok. Aydın Güzel İş Merkezi. No:5

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı